🚚 Doprava zdarma od 300 € (Česká republika)
🌍 Čeština ▼
🔎
🛒 Navicon

Z druhé ruky: Kupte si dětské postele z druhé ruky.

Nakupujte a prodávejte použité půdní postele nebo palandy od společnosti Billi-Bolli.

Stránka:  1    259  260  261  262  263  264  265  266  267    569

Podkrovní postel včetně hasičské tyče, příčky stěny a psací desky

Reklama 3063. Kategorie: Použité podkrovní postele. Ukončeno: 13.01.2020
Tento inzerát byl automaticky přeložen z němčiny do češtiny. Může obsahovat chyby v překladu, za které neneseme žádnou odpovědnost. Přečtěte si originální znění inzerátu na stránce second-hand v němčině.
prodává se na

Chtěla bych prodat synovu podkrovní postel (90 x 200, olejovaná voskovaná borovice), která roste s dítětem, protože mezitím vyrostlo a chtělo pokoj pro teenagery. Postel byla původně zakoupena v roce 2011 a poté rozšířena. Postel je v nejlepším stavu a byla přesunuta pouze o jeden krok nahoru. Samozřejmě, že nosník jeřábu stále existuje, ale protože je lůžko na nejvyšší úrovni, musí být samozřejmě demontováno. Zahrnuto je:

- Hasičská tyč
- Rytířská hradní deska
- Sada tyčí na závěsy
- Nástěnné tyče (na obrázku nejsou vidět, od té doby byly demontovány a uloženy v suterénu)
- malá police
- velká police
-Plocha
- Původní cena byla 1920 €
- Požadovaná cena je 900 €

Postel je stále nastavena tak, jak je vidět na obrázku, ale může být okamžitě demontována a odvezena. V případě zájmu lze poskytnout další fotografie.

Zpětná vazba:

Dobrý den

S potěšením vám oznamuji, že postel již byla prodána. Dnes byla rozebrána a odvezena.

Pozdrav

Günter Plank

Podkrovní postel včetně hasičské tyče, příčky stěny a psací desky (Kategorie: Použité podkrovní postele)

Rostoucí půdní záhon ze smrku medově zbarveného olejem u Brém

Reklama 3062. Kategorie: Použité podkrovní postele. Ukončeno: 13.01.2020
Tento inzerát byl automaticky přeložen z němčiny do češtiny. Může obsahovat chyby v překladu, za které neneseme žádnou odpovědnost. Přečtěte si originální znění inzerátu na stránce second-hand v němčině.
prodává se na

Nabídka loftové postele Billi-Bolli 90 x 200 cm smrku vč. lamelového rámu, ochranných desek do horního patra, madla
Vnější rozměry: D 211 cm, Š 102 cm, V 228.5 cm
Léčba medovým/jantarovým olejem

Příslušenství:
- Palandy oranžově prosklené
- Sada tyčí na závěsy pro 3 strany
- Malá police, smrk, medově zbarvená olejovaná, se zadním panelem
- Bavlněné šplhavé lano
- Houpací deska, smrk medově zbarvený
-Žebřík
-Shromáždění
- Krycí čepice růžové
- bez matrace a dekorace
- vpředu je na kotvišti vyfrézováno jméno Nila (dalo by se to otočit)
- veškerý dostupný montážní materiál

Postel byla málo používána, nebyla lepena ani natřena a vykazuje minimální známky opotřebení. Nekuřácká domácnost.
Rádi pomůžeme s demontáží, pak bude montáž určitě jednodušší. Vyzvedávejte prosím pouze v Bruchhausen-Vilsen.

Postel jsme koupili v polovině roku 2011 za 1 404 EUR. Původní faktura je k dispozici. Chtěli bychom za to mít 699 €.

Zpětná vazba:

Vážený tým Billi-Bolli,

minulý pátek jsme byli úspěšní a podařilo se nám prodat naši postel Billi-Bolli.

Moc děkujeme za podporu a možnost prodeje z druhé ruky.

Mějte skvělý týden!

S pozdravem
Iris Wünsch-Harriesová

Rostoucí půdní záhon ze smrku medově zbarveného olejem u Brém (Kategorie: Použité podkrovní postele)

Rostoucí půdní záhon z olejovaného voskovaného buku v Pullachu

Reklama 3061. Kategorie: Použité podkrovní postele. Ukončeno: 13.01.2020
Tento inzerát byl automaticky přeložen z němčiny do češtiny. Může obsahovat chyby v překladu, za které neneseme žádnou odpovědnost. Přečtěte si originální znění inzerátu na stránce second-hand v němčině.
prodává se na

Chceme prodat naši podkrovní postel (90 x 200 cm) zakoupenou od Vás - děti mají nyní jiná přání.

Příslušenství:
- ploché klíčky
- Průlezové desky pro přední a přední stranu
-Volant
- Zahrajte si na jeřáb
- Horolezecké lano s houpací deskou a horolezeckou karabinou
- Matrace (velmi dobrý stav) a lampa do dětského pokoje mohou být vyjednány

Kupní cena v té době (12/2010) bez matrace: 1904 EUR.
Maloobchodní cena by měla být 830 EUR.

Zpětná vazba:

Ahoj všichni

Postel je prodána.

Díky za reklamu na trhu s použitým zbožím!

S pozdravem

J. Scharbert

Rostoucí půdní záhon z olejovaného voskovaného buku v Pullachu (Kategorie: Použité podkrovní postele)

Rostoucí půdní záhon vč. hasičské tyče ve Vídni

Reklama 3060. Kategorie: Použité podkrovní postele. Ukončeno: 13.01.2020
Tento inzerát byl automaticky přeložen z němčiny do češtiny. Může obsahovat chyby v překladu, za které neneseme žádnou odpovědnost. Přečtěte si originální znění inzerátu na stránce second-hand v němčině.
prodává se na

Po dobu 7,5 roku byl Billi-Bolli nejen postelí, ale také kvalitním obytným prostorem v dětském pokoji. Houpala se, klouzala a nekonečné množství věcí bylo jeřábem dopraveno do podkrovního podlože a zase dolů. Ale teď ho náš syn přerostl.
Nabízíme: Loftová postel Kiefer Billi-Bolli, koupena nová v 07/2012.

Velikost matrace 90/200
Borovice, přírodně olejovaná
Krycí čepice jsou hnědé.

Příslušenství:
Hasičská tyč
Palandy samy malované modře, naolejované koněm, borovicí
Malá police, borovice olejovaná
Zahrajte si na jeřáb, borovice olejovaná
Volant, čelist naolejovaná
Houpací deska vč. lana, čelist neošetřená
Záclonové tyče

Postel je ve velmi dobrém stavu. Věnovali jsme velkou pozornost posteli. Nejsou žádné stopy barvy, žádné zbytky lepidla, žádné poškození.
Dřevo potemnělo.
Žijeme v nekuřácké domácnosti.
Pouze vyzvednutí: Umístění Rakousko, 1110 Vídeň.
Postel lze navštívit. V případě zájmu Vám můžeme zaslat více fotografií.
Vzhledem k tomu, že se jedná o soukromý prodej, neposkytujeme právo na vrácení, záruku nebo záruku.
NP 1579 Euro => Cena: 690 Euro.

Rostoucí půdní záhon vč. hasičské tyče ve Vídni (Kategorie: Použité podkrovní postele)

Olejovaná voskovaná smrková půdní postel, která roste s dítětem v Curychu-Hönggu

Reklama 3059. Kategorie: Použité podkrovní postele. Ukončeno: 13.01.2020, prodává se: 13.01.2020
Tento inzerát byl automaticky přeložen z němčiny do češtiny. Může obsahovat chyby v překladu, za které neneseme žádnou odpovědnost. Přečtěte si originální znění inzerátu na stránce second-hand v němčině.
prodává se na

- Podkrovní postel Billi-Bolli, velmi dobrý stav, 8 let
- Vč. okénkových desek, velké a malé police, lešení pro šplhání po laně, žebříku, lamelového rámu
- Kupní cena CHF 1'311,33.
- Prodejní cena CHF 400,-
- musí být vyzvednut v Curychu-Höngg, je rozebrán a připraven k přepravě

Zpětná vazba:

Vážený tým Billi-Bolli

Velice vám děkuji za vaši službu.

Postel již byla prodána.

S pozdravem

Rodina Meienbergů

Olejovaná voskovaná smrková půdní postel, která roste s dítětem v Curychu-Hönggu (Kategorie: Použité podkrovní postele)

Palanda 100 x 200 cm z borovice v Krefeldu

Reklama 3058. Kategorie: Použitá patrová postel. Ukončeno: 10.01.2020, prodává se: 12.01.2020
Tento inzerát byl automaticky přeložen z němčiny do češtiny. Může obsahovat chyby v překladu, za které neneseme žádnou odpovědnost. Přečtěte si originální znění inzerátu na stránce second-hand v němčině.
prodává se na

V květnu 2017 jsme koupili tuto krásnou palandu v borovici neošetřenou a pak jsme ji sami glazovali. Nyní se stěhujeme a musíme se s těžkým srdcem rozloučit s touto snovou postelí.

Nabídka zahrnuje:

-Palanda 100 x 200 cm, žebřík, roštové rámy, ochranné desky pro první patro, madla, kotviště, volant, výsuvná ochrana, tyče na závěsy, záclony,

-Ochrana schodů v buku a schodišťová vrata v borovici pro ochranu

Původní faktura je k dispozici. Nová cena byla 1346,50 eur
Chtěli bychom mít 980 eur za postel.

Lze jej okamžitě demontovat a vyzvednout.

Zpětná vazba:

Huhu postel byla dnes vyzvednuta za 950 eur.
S úctou
Ann Christin Carstensová

Palanda 100 x 200 cm z borovice v Krefeldu (Kategorie: Použitá patrová postel)

Rostoucí půdní záhon z borovice v Hannoveru

Reklama 3057. Kategorie: Použité podkrovní postele. Ukončeno: 09.01.2020
Tento inzerát byl automaticky přeložen z němčiny do češtiny. Může obsahovat chyby v překladu, za které neneseme žádnou odpovědnost. Přečtěte si originální znění inzerátu na stránce second-hand v němčině.
prodává se na

Náš syn chtěl k Vánocům pokoj pro teenagery, a tak můžeme předat krásnou, rostoucí podkrovní postel.
Bylo to pro něj nejen snadné místo na spaní, ale také skvělé místo na hraní díky příslušenství.
Postel a doplňky jsme zakoupili v srpnu 2011 (k dispozici je originál faktury).
Je v dobrém stavu s normálními známkami opotřebení a tmavnutím.

Zde je to, co nabízíme:

Podkrovní postel, která roste s dítětem 90/200 cm
Ploché příčky pro žebřík
Palandová deska 150 cm vpředu
Palanda vpředu 102 cm (šířka M 90 cm)
Velká police pro střední šířku 90 cm (91x108x18cm)
Malá police
Shop board pro střední šířku 90 cm
Sada tyčí na závěsy
Lamelový rám
Všechny díly jsou naolejovány/voskovány z borovice
Jsme domácnost bez zvířat, která je nekuřácká.
Postel stála 1434 € nová. Naše požadovaná cena je 590 €.
Více fotografií na vyžádání.
Je již demontován a lze jej vyzvednout.

Zpětná vazba:

Vážený tým Billi-Bolli,

Dnes jsme prodali postel velmi pěkné rodině.
Mockrát děkuju
A pozdrav z Hannoveru
Rodina Meyerových

Rostoucí půdní záhon z borovice v Hannoveru (Kategorie: Použité podkrovní postele)

Postel z borovice z borovice roste s dítětem v Germeringu u Mnichova

Reklama 3056. Kategorie: Použité podkrovní postele. Ukončeno: 07.01.2020
Tento inzerát byl automaticky přeložen z němčiny do češtiny. Může obsahovat chyby v překladu, za které neneseme žádnou odpovědnost. Přečtěte si originální znění inzerátu na stránce second-hand v němčině.
prodává se na

Vzhledem k tomu, že naše dcera sotva spala ve své podkrovní posteli Billi-Bolli a chce něco jiného, prodáváme postel s těžkým srdcem. Vzhledem k tomu, že se téměř nepoužívá, je v dobrém stavu.

- Podkrovní postel 90x200 cm, olejovaná borovice, vč. lamelového rámu a matrace, dobrý stav jako málopoužívaný. Postel má normální známky opotřebení.
- 2 police na postele
- Patrové desky vpředu a vpředu
- Sada tyče na závěsy pro 2 strany (bez závěsů)
- Desková houpačka
- Nový nákup od Billi-Bolli dne 15.12.2014 (faktura k dispozici)
- Původní cena bez dodávky 1.359,50 Euro
- Cena: 720,00 Euro
- Vlastní vyzvednutí a samodemontáž! (Montážní návod k dispozici)
- Lze zaslat více fotografií.

Zpětná vazba:

Vážený tým Billi-Bolli,

Dnes jsme prodali postel velmi pěkné rodině.

Děkujeme za vaši podporu.

S pozdravem
Susan Kornelsonová

Postel z borovice z borovice roste s dítětem v Germeringu u Mnichova (Kategorie: Použité podkrovní postele)

Šikmé střešní lůžko vč. šplhacího lana, olejovaný smrk 90 x 200 cm, Mnichov

Reklama 3055. Kategorie: Použitá postel se šikmou střechou. Ukončeno: 07.01.2020
Tento inzerát byl automaticky přeložen z němčiny do češtiny. Může obsahovat chyby v překladu, za které neneseme žádnou odpovědnost. Přečtěte si originální znění inzerátu na stránce second-hand v němčině.
prodává se na

Šikmé střešní lože, olejovaný smrk 90 x 200 cm

Ideální také jako dětská postel pro malé dětské pokoje bez šikmé střechy.
Dimenze:
D: 221 cm, Š: 102 cm, V: 228.5 cm
Příslušenství:
- 1 roštová základna
- Hrací podlaha pro horní patro
- Žebřík s madly
- 2 zásuvky na postele, měkká kolečka
- 1 šplhací lano, přírodní konopí
- 1 volant
- 1 noční polici na hlavovém konci

kupní cena 2006: 1.097 €
Vlastní nákup z druhé ruky v roce 2013.
Cenová nabídka: 300 €

K dispozici jsou všechny dokumenty a montážní pokyny. Velmi dobrý stav s normálními známkami opotřebení.

Umístění: 80992 Mnichov
Pouze vlastní odběr, žádná záruka nebo vrácení. Postel je již demontována.

Zpětná vazba:

Vážený tým Billi-Bolli,

Postel je prodána.

S pozdravem
Christian Eberlein

Šikmé střešní lůžko vč. šplhacího lana, olejovaný smrk 90 x 200 cm, Mnichov (Kategorie: Použitá postel se šikmou střechou)

Rostoucí podkrovní postel z borovice v Ingolstadtu

Reklama 3054. Kategorie: Použité podkrovní postele. Ukončeno: 07.01.2020, prodává se: 09.01.2020
Tento inzerát byl automaticky přeložen z němčiny do češtiny. Může obsahovat chyby v překladu, za které neneseme žádnou odpovědnost. Přečtěte si originální znění inzerátu na stránce second-hand v němčině.
prodává se na

Nabídka loftové postele Billi-Bolli 90 x 200 cm borovice neošetřená vč. roštového rámu, ochranných desek do horního patra, madla pro přidržovací můstky.

Příslušenství:
- Rytířská hradní prkna na všech 4 stranách
- Záclonové tyče pro 3 strany hasičské tyče
- 2 malé police na postele
- Závěsné sedadlo
-Shromáždění

V té době kupní cena 2015: 1430 €
5 let, zřídka používané, protože děti dávají přednost spánku v posteli s matkou Nekuřácká domácnost. Musí být demontován sami. Pouze vyzvednutí v Ingolstadtu za 850 €.

Zpětná vazba:

Haló, postel je prodána
S úctou Mühldorfer

Rostoucí podkrovní postel z borovice v Ingolstadtu (Kategorie: Použité podkrovní postele)

Hledali jste dlouho a nenašli jste, co jste hledali?

Přemýšleli jste někdy o koupi nové postele Billi-Bolli? Po skončení jejich životnosti jsou vám k dispozici také naše úspěšné stránky s použitými postelemi. Díky vysokému zachování hodnoty našich postelí budete realizovat dobré výnosy z prodeje i po mnoha letech používání. Nová postel Billi-Bolli se proto vyplatí koupit i z ekonomického hlediska.
Polička na postel pro naše dětské postele zdarmaPouze dnes: Polička na postel zdarma
Objednáte-li si dětskou postýlku do 14. června, obdržíte malou poličku na postel zdarma!
Stránka:  1    259  260  261  262  263  264  265  266  267    569
×